Aktivity

Nejdříve jsem se Zirou absolvovala kurz základní poslušnosti a socializaci v Polné (Kynologie Polná). Od listopadu 2012 začala Zira s nácvikem obrany v  Psí škole FM  Dog Jihlava. Zjistila jsem, že i tady se pořádají kurzy poslušnosti. Po první -  zkušební -  hodině jsem se hned zapsala a základní kurz jsme se Zirou úspěšně zakončily složením zkoušky ZOP. Sportovní kynologie mě a Ziru začala hodně bavit, nyní proto pokračujeme ve skupině pokročilých.

Také jsem členem klubu FM-DOG Jihlava.


Se Zirou se věnuji sportovní kynologii - a neustále nacvičujeme na nějaké zkoušky :-) Na stopu se snažím chodit 3x týdně (pokud zrovna nemrzne nebo nenapadlo půl metru sněhu). Tréninky obrany většinou 1x týdně a poslušnost pilujeme skoro na každé vycházce a navíc jednou i víckrát týdně na cvičáku.

Zira jako správný stafordšírský bulteriér dělá vše na 150 %, je nesmírně nadšená pro cokoli a neustále překypuje energií.

 

 

 

zkoušíme i bull sporty a klikr trénink (stojka na předních nohou, plazení, otočky, aport, chůze "mezi", přeskakování rukou, couvání, válení sudů, ...).

Ukázka stojky zde.

Zira dokáže být i užitečná.

Zira nás samozřejmě doprovází při všech rodinných výletech, převážně v ČR.